20. 5. - 26. 5.

Top doprovodná událost

týdne inovací ČR 2019

Schneider Electric Innovation Summit Prague 2019 - "Událost je určená studentům technických vysokých škol. Zejména studentům elektrotechniky a informatiky."

23. května 2019 - 09:00 - 11:00

CUBEX Centrum Praha, Na Strži 2097/63, 140 00 Praha 4

Speaker: Jacek Lukaszewski, Martin Kursch

"Událost je určená studentům technických vysokých škol. Zejména studentům elektrotechniky a informatiky."

Schneider Electric, globální leader v oblasti energetického managementu a průmyslové automatizace, vám představí na vice než 500 m2 produkty a řešení Schneider Electric. Ukážeme vám inovativní technologie v oblastech EcoStruxure Building, EcoStruxure Power, EcoStruxure Machine, EcoStruxure Plant, EcoStructure Grid a EcoStruxure IT.

Pro uspořádání Innovation Summit Prague 2019 jsme zvolili reprezentativní konferenční centrum Cubex, kde budeme na ploše 600 metrů čtverečních prezentovat reálná řešení na bázi našich produktů, software, aplikací a služeb pokrývajících klíčové oblasti našeho zaměření, budovy, infrastrukturu, datová centra a průmyslovou automatizaci. Zároveň s fyzickou prezentací produktů a řešení budou probíhat diskuzní setkání adresující nejnovější trendy a výzvy z oblasti IoT, umělé inteligence, kybernetické bezpečnosti a robotizace.

Registrovat

Vážení studenti, srdečně vás zveme na jedinečnou událost, která je součástí globální série konferencí Innovation summit a to konkrétně na část určenou pro student. 

Schneider Electric Innovation Summit se bude konat 23. května 2019 od 09:00 do 11:00 v Kongresovém centru CUBEX v Praze. Ve videopozvánce vás osobně zvou ředitelé Schneider Electric České republiky, Slovenska a Polska

Proč stojí za to se zúčastnit? 

- Na více než 500 m2 vám představíme produkty a řešení integrované v otevřené platformě EcoStruxure.

- Nabízí se vám příležitost pohovořit si s kolegy z Human Resources o možnostech zaměstnání ve Schneider     Electric v České republice a také na mezinárodní úrovni.

- Máte jedinečnou možnost setkání s představiteli vedení Schneider Electric, kteří vám v rámci přednášek více vysvětlí pohled naší společnosti na aktuální témata:


Řečníci:

Jacek Lukaszewski, Cluster President Poland, Czech Republic and Slovakia

Téma: The Future is Electric 

Martin Kursch, Regional IT Director East Europe and Israel

Téma: IT world

 

Neváhejte a zaregistrujte se ještě dnes! Počet míst je omezen.