20. 5. - 26. 5.

Doprovodná událost

Týdne inovací ČR 2019

Odpolední bezuhlíková zahradní party s inovacemi v energetice v podání EPDOR

20. 6. 2019 - 18:00

Osamocená 436/16, 160 00 Praha 6-Vokovice

Pořadatel: EPDOR, s.r.o.

Kontakt: tomas.lovecky@epdor.com

www: www.epdor.com/cz/tydeninovaci/

EDIT 20. 5. 2019: Omlouváme se, ale z důvodu pravděpodobně nepříznivého počasí jsme nuceni naši událost přesunout na pozdější termín. Nejpravděpodobnějším datem je 20. červen (čtvrtek) od 14:00 do 18:00. Děkujeme za pochopení.

Zveme všechny příznivce inovací v energetice na neformální setkání v příjemném prostředí zahradních prostor naší malé "energetické laboratoře" ve Vokovicích. Jelikož věříme, že je úkolem každého z nás zacházet s životním prostředím co nejšetrněji, rádi bychom účastníky události seznámili s technologiemi, které nám v tom mohou být nápomocny.

Abychom dostáli ambicióznímu názvu události a zároveň demonstrovali, že se můžeme šetrně i bavit, veškerá energie, kterou ono odpoledne spotřebujeme, bude pocházet z obnovitelných zdrojů a do ovzduší nevypustíme ani atom uhlíku! 

Tímto bychom proto rádi apelovali na všechny účastníky, aby se dostavili prostředky pražské MHD s tím, že pěší, cyklisty a majitele elektromobilů samozřejmě také vítáme. Ti posledně zmínění se však připraví o možnost dát si s námi skleničku nějakého osvěžujícího nápoje …

Těšíme se na Vás!

Tým EPDOR