20. 5. - 26. 5.

Doprovodná událost

Týdne inovací ČR 2019

(Ne)vyhnutelnost automatizace v testování

20. 5. 2019 - 15:00

Pořadatel: Impact Hub Brno

Kontakt: anita.kozakova@impacthub.cz

www: www.hubbrno.cz/event/impact-hub-share-nevyhnutelnost-automatizace-v-testovani/

Zajímá vás, proč se v dnešní době stala automatizace testování nutností, bez níž se žádný SW projekt neobejde? A jak vytvořit automatizované testy, které vám pomohou zvýšit kvalitu vašeho produktu, a to v plánovaném deadlinu? Vhodné pro vývojáře, testery (must have), manažery SW projektů.

Testování není složité, pokud víte jak na to. Bohužel je podceňované a firmy často neví jak na to. Přednášející Radek Kitner vám ukáže, jak zvládnout nasazování automatizace i jak vypadá testování 21. století, které ušetří při vývoji jak čas tak peníze.
>>> http://bit.ly/nevyhnutelnostautomatizacevtestovani <<<

Co se posluchači dozví
▪ Proč je automatizace dnes nutností?
▪ Co je automatizované testování (a co není)?
▪ Jak začít s automatizací testování a co musí splňovat?
▪ Zásadní chyby, mýty a nepochopení

O řečníkovi
Radek Kitner, který je expertem na testování softwaru. Vývojem a testováním softwaru žije od roku 1996. Má dlouholetou praxi z práce na mezinárodních projektech pro špičkové zahraniční IT firmy jako Siemens, Nokie, Intel, Avast, Honeywell... V oblasti testování zavádí do firem automatizované testování, které zásadně zrychluje a usnadňuje celý vývoj – navíc je dnes automatizace pro firmy nutností, aby byly konkurenceschopné. To se naplno projeví během nejbližších let.

Bohaté zkušenosti s agilním vývojem v praxi získal v tuzemsku jako jeden z prvních – ve firmě Siemens, která coby jedna z prvních v Brně agilní vývoj zavedla.Více o přednášejícím na www.kitner.cz nebo na https://www.linkedin.com/in/radek4k/.

Registrujte se, prosím, pomocí tohoto formuláře. http://bit.ly/nevyhnutelnostautomatizacevtestovani
Pokud jste člen, máte vstup zdarma.Jako nečlen si můžete vybrat ze dvou variant:
* jednorázové vstupné stojí 120 Kč;
* rozšířené vstupné stojí 350 Kč a spolu s ním získáváte zároveň tarif Connect na jeden měsíc.Jaké jsou jeho výhody?www.hubbrno.cz/connect