20. 5. - 26. 5.

Doprovodná událost

Týdne inovací ČR 2019

Seminář na téma: Vnitřní trh EU z pohledu malých a středních podniků

30. 5. 2019 - 9:30

Radnice města České Budějovice, nám. Přemysla Otakara II. 1/1 České Budějovice, 2. patro – zasedací místnost zastupitelstva č. 221

Pořadatel: Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí, Svazem průmyslu a dopravy ČR, Hospodářskou komorou ČR, Enterprise Europe Network, Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR a Českou spořitelnou, a. s.

Kontakt: poruba@mpo.cz

www: www.mpo.cz/podnikanieu

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR ve spolupráci s partnery pořádá další z cyklu seminářů pro podnikatele nazvaný „Vnitřní trh EU z pohledu malých a středních podniků“. Cílem semináře je poskytnout praktické rady a informace podnikatelům, kteří podnikají na vnitřním trhu EU a zejména v německy mluvících zemích. Seminář se bude věnovat přeshraničnímu poskytování služeb, vysílání pracovníků, možnostem financování pro malé a střední podniky a dalším tématům.

Pozvánka ke stažení ZDE.

Program semináře naleznete ZDE.

Vstup po předchozí registraci ZDARMA. Registraci naleznete ZDE.


Zájemci, kteří nestihnou seminář v Českých Budějovicích, budou mít možnost zúčastnit se dalšího semináře na stejné téma, který se bude konat dne 3. října na Magistrátu města Brna, Malinovské nám. 3. Pro bližší informace sledujte kalendář akcí na webových stránkách Ministerstva průmyslu a obchodu.