20. 5. - 26. 5.

Doprovodná událost

Týdne inovací ČR 2019

Systémové změna pro startupy a malé týmy

20. 5. 2019 - 17:30

Pořadatel: Impact Hub Brno

Kontakt: anita.kozakova@impacthub.cz

www: www.hubbrno.cz/event/impact-hub-share-systemove-zmeny-pro-startupy-a-male-tymy/

Jak funguje systémové myšlení a jak můžete díky jeho změně naboostovat vaše podnikání? Čím se liší od tradičního řízení? Tentokrát bude vzdělávací akce Impact Hub Share zaměřená na představení a ukázky využití postupů systémového myšlení k pochopení skrytých vlivů a nastartování inovace v podnikání.


>>> http://bit.ly/systemovezmenyprostartupy <<<

Z programu
Dozvíte se, k čemu je dobré systémové myšlení v porovnání s tradičním řízením a čeho tím lze dosáhnout. V interaktivním příběhu mise vozítka Opportunity na Mars si prakticky vyzkoušíte tři druhy systémového chování a jejich dopad na business. Na vlastní kůži uvidíte fungování našich myslí ve tvorbě zkreslených závěrů při určování a řešení problémů, kde vzájemně interagují lidé, procesy, technologie, kultura, data a další.

Navíc získáte možnost hodinové konzultace zdarma k vaší konkrétní výzvě.

O přednášejícím
Roman Civín pracuje s lidmi a týmy v oblasti online služeb - především s těmi, kteří chtějí inovovat a rozvíjet výkonnost své firmy, ale nemají na to čas nebo nevědí, kde začít.

Více o řečníkovi na LinkedIn (https://www.linkedin.com/in/rcivin/)

Registrujte se, prosím, http://bit.ly/systemovezmenyprostartupy. Pokud jste člen, máte vstup zdarma.
Jako nečlen si můžete vybrat ze dvou variant:
* jednorázové vstupné stojí 120 Kč;
* rozšířené vstupné stojí 350 Kč a spolu s ním získáváte zároveň tarif Connect na jeden měsíc. Jaké jsou jeho výhody? www.hubbrno.cz/connect